Otopark & Güvenlik Bariyerleri

Otopark & Güvenlik Bariyerleri

Ücretsiz Keşif Talebi
Günümüzde, Otopark ve Güvenlik Bariyerleri, diğer güvenlik sistemleriyle entegre çalışacak şekilde uygulanan ve önemi artan bir ihtiyaç halini almıştır. Otoparklara olan ihtiyaç arttıkça, firmaların kendileri için en doğru otopark otomasyon sistemlerini seçerek, araç giriş ve çıkışları düzenli, güvenli ve hızlı bir şekilde kontrol altına alması gerekmektedir.

BALETRON, otopark otomasyon sistemleri konusunda birkaç araçlık en küçük otoparktan binlerce aracın giriş/çıkış yaptığı otoparklara kadar her ihtiyacı karşılayacak donanım ve sistem çözümleri sunmaktadır.  

Kollu bariyerler, Mantar bariyerler, Road Blocker, Kurt Kapanı, Fotoselli/Kumandalı Garaj ve Bahçe Kapıları gibi çözümlerimiz; müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, firmamız uzmanları tarafından yapılacak keşif, risk analiz değerlendirmeleri ve işletme senaryolarına göre projelendirilip anahtar teslim sunulmaktadır.

Firmamız tarafından temin ve tesis edilen otopark ve güvenlik bariyerleri kullanılacak yerin özelliklerine göre, araçların giriş/çıkış disiplinlerinin sağlanması amacıyla aşağıdaki şekilde sınıflandırılmıştır;

Kollu Bariyer
Görsel açıdan şık bir görüntüye sahip ve zengin fonksiyonlara sahip kollu bariyer sistemleri ile araç giriş ve çıkışlarını kontrol altına alıp bu noktalarda güvenliği en üst seviyede tutabilirsiniz.

Mantar Bariyer
Mantar bariyer park sorununun yoğunlukla yaşandığı yerlerde, insan geçişini engellemeyen, araç çarpmalarına karşı çok iyi mukavemet sağlayan sistemler olarak tercih edilmektedir. Bu sistemler elçilik ve askeri bina girişleri gibi yüksek güvenlik gerektiren yapılarda kullanılır.

Road Blocker 
Yüksek güvenlik gereksinimi olan iş merkezi, plaza, alış-veriş merkezleri, resmi kuruluşlar, konsolosluk vb. Noktalarda, geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir üründür. Her türlü araçlı suikast olaylarını önlemek için kesin bir çözümdür. Güçlü ve hızlı kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü Geçiş Kontrol Sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur.

Kurt Kapanı
Otomasyon Sistemleri dâhilinde üretilen motorlu kapanlar (tuzak) otopark, site, apartman, depo, askeriye, polis vb. Giriş ve çıkışlarda kontrollü geçiş için önerilen motorlu kapan bu tür yerler için idealdir. Yerden 350 mm yükseklikte duran motorlu tuzak bıçakları 45 derece açılı durarak kötü niyetli kimselerin araçlarında çok ciddi hasarlar açarak aracın alt kısmında lastikler, dingil ve ön düzeni parçalayarak içeri bırakmaz. Motorlu kapanın bıçaklarının kontrolü tamamen kullanıcının elinde olup buton, uzaktan kumanda, şifre paneli, kartlı geçiş ve cep telefonu ile kontrol edilebilmektedir.