Proje Danışmanlık ve Proje Hazırlama Hizmetleri

Proje Danışmanlık ve Proje Hazırlama Hizmetleri

Ücretsiz Keşif Talebi
Bir binanın veya tesisin güvenlik sistemini kurgulayabilmek için, binanın yapısal özelliklerinden, iç tasarımından, planlanan güvenlik sisteminin teknolojisinden, bu sistemin binanın mevcut teknolojik altyapısıyla nasıl entegre edilebileceğinden ve binada ya da tesiste üretilen işin doğasına özgü yönetimsel detaylardan eşit derecede anlamak gerekir.

Bir firma, BALETRON Güvenlik'e güvenlik danışmanlığı konusunda başvurduğunda; herhangi bir eyleme geçmeden önce mevcut güvenlik sistemini, binanın veya tesisin yapısal özelliklerini ve iç tasarımını inceleyerek firma ile ilgili detaylı bir durum tespiti yaparız. Tüm bu incelemeleri yaparken de firma çalışan profilinden tutun da, tesisin coğrafi konumu, faaliyet alanları, firmanın işleyişi ve kurumsal duyarlılıklarına kadar çeşitli parametreleri göz önünde bulundurarak bu kıstaslardan ne ölçüde yararlanılabileceğini ve hangi noktalarda iyileştirmeler gerektiğini ortaya koyarız.

Firma ile ilgili kapsamlı bir çalışma yaptıktan sonra, o firmaya özel bir güvenlik stratejisi belirler ve yine o firmaya özgü bir güvenlik politikası tanımlarız. Firmanın güvenlik sistemi de bu strateji ve politikaya paralel biçimde geliştirilir.

BALETRON GÜVENLİK olarak, güvenlik sistemini hayata geçirirken her zaman duruma en uygun ve kategorisindeki en iyi ürün ve teknolojileri kullanmaya özen gösteririz. Güvenlik danışmanlığı hizmeti kapsamında, sektördeki tüm ürün ve teknolojileri uluslararası ölçekte inceler, müşterilerimiz için en uygun çözümleri bu değerlendirmeden sonra seçeriz. Bunun için Dünyadaki en iyi firmalarla işbirliği yapar, gerekli görürsek, sistem çözümleri için özel yazılımlar geliştiririz.