Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Ücretsiz Keşif Talebi
Sistemin projelendirilme ve devreye alınması sonrasında da kesintisiz olarak çalışması BALETRON’un temel felsefesidir.

Hizmet kalitesine, en az ürün ve projelerine olduğu kadar önem gösteren BALETRON, sistemin teslimi sonrasında da profesyonel servis hizmetlerine "Hizmet Devamlılığı ve Servis Sözleşmesi" ile devam etmektedir.

Konusunda uzman ve eğitimli mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşturulmuş satış sonrası Teknik Servis Departmanımız müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermek üzere yapılandırılmıştır. 

Kaliteli bir servisin gereği olarak gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmak amacıyla teknik ekibimiz, periyodik olarak satışı ve uygulaması yapılan tüm sistemlere ait yurtiçi/yurtdışı eğitimlere katılmaktadır.

Uygulanan periyodik bakımlar sayesinde sistemin hata/arıza oranı minimize edilerek maksimum verim hedeflenmekte, periyodik bakım raporları müşteri ile paylaşılarak müşteriler bilgilendirilmektedir. Periyodik bakımın amacı, sistemde hatalar oluşmadan tespit etmek ve servis maliyetini/kesinti süresini minimize etmektir.

BALETRON, hizmet kalitesinin bir gereği olarak bakım sözleşmesi yapılan müşterilerinde bulunan ve hizmet yerinde tamiri mümkün olmayan ürünlerin yerine muadil ürün tedarik etmektedir. Böylelikle müşterilerimiz bakım hizmeti alarak sistemin kesintisiz olarak çalışmasını garanti altına almış olmaktadırlar.

Bakım sözleşmesi yapılan müşterilerde aynı gün içinde problemin giderilmesi garanti edilmekte, sözleşme bulunmayan müşterilerde de bu kalite standardı hedeflenmektedir.