CCTV & IP CCTV

CCTV & IP CCTV

Ücretsiz Keşif Talebi
BALETRON, Elektronik Güvenlik ve Otomasyon Sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası olan, Kapalı Devre TV Sistemlerini (CCTV), her türlü ihtiyaca ve çözüme uygun, değişik tasarım ve büyüklükteki projeleri müşteri tarafından talep edilen işletme senaryosuna, firmamız mühendisleri tarafından tespit edilen risk analizine göre tasarlamakta, hazırladığı en uygun cihazları anahtar teslim çözümlerle uygulamaktadır.

Gelişen IP sistem çözümleriyle birlikte işletmeler mevcut ve yeni CCTV sistem mimarisi tasarımlarında IP uygulamaları ön planda tutmaktadırlar. IP CCTV sistem çözümleri, Analog CCTV sistemlerine kıyasla daha pahalı olmasına rağmen sağladığı; kullanım kolaylığı, düşük kablo maliyeti, görüntü kalitesi, genişleyebilirlik, erişilebilirlik gibi özellikleri bakımından son yıllarda daha çok tercih edilmekte ve kullanımı giderek artmaktadır.

Analog ve IP CCTV Sistem çözümlerinde, farklı mekânlardaki kameralar,  tek bir noktadan yetkili kişi ve ya kişilerce yönetilip izlenebileceği gibi, farklı mekânlardan da cep telefonu, PC gibi cihazlarla internet üzerinden de izlenebilir. CCTV Sistemleri, güvenlik amacının yanı sıra; satış, personel performansı kontrolü, iş geliştirme gibi farklı fonksiyonları denetleme amacıyla da kullanılmaya başlanmıştır.

CCTV Sistemleri; Çevre Güvenlik, Yangın Alarm ve Geçiş Kontrol Sistemleriyle bütünleştirilerek güvenlik önlemleri daha kapsamlı bir şekilde ele alınabilir. 

BALETRON, projelerinde Dünya’da en çok tercih edilen ürün ve markaları kullanarak, tasarım aşamasından kullanıcı eğitimine kadar anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Kapalı Devre TV Sistemleri ile ilgili mekânınıza ve bütçenize en uygun çözümün oluşturulması amacıyla firmamızın satış mühendisleri ücretsiz keşif için davetinizi beklemektedir