İnterkom ve Görüntülü İnterkom

İnterkom ve Görüntülü İnterkom

Ücretsiz Keşif Talebi
BALETRON, küçük ev sistemlerinden, büyük ve çok katlı yaşam merkezlerine hizmet edecek kadar genişleyebilen video interkom sistemlerini, müşteri tarafından talep edilen işletme senaryosuna ve firmamız mühendisleri tarafından tespit edilen risk analizine göre tasarlamakta, proje için hazırladığı en uygun sistemi anahtar teslim çözümlerle uygulamaktadır.

Video İnterkom Sistemleri, uygulama yapılacak mekânlara ve bu mekânlarda bulunan güvenlik noktaları/yetkili kişiler/ görevliler gibi kıstaslar ve istenen çalışma senaryosuna göre farklı model ve özellikte ürünler seçilerek projelendirilir. İstenilen senaryoya göre; evlerde ziyaretçi ile ev sahibi arasında, apartmanlarda daire sakinleri, kapıcı ve ziyaretçi arasında, siteler ve apartmanlarda daire sakinleri, güvenlik ve ziyaretçi arasındaki iletişimi; seçeneklere ve bütçeye bağlı olarak projelendirilmektedir.

Firmamız İnterkom ve Görüntülü İnterkom Sistemlerinde çözüm ortaklarımız ve uzman personelimiz ile mekân için düşünülen en uygun ileri teknoloji ürünleri kullanılarak tasarım aşamasından kullanıcı eğitimine kadar anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Baletron, İnterkom ve Görüntülü İnterkom Sistemlerinde çözüm ortağı olan Fermax,  Aiphone, Urmet ve Botech firmalarının ileri teknoloji ürünleri kullanılarak tasarım aşamasından kullanıcı eğitimine kadar anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

İnterkom ve Görüntülü İnterkom Sistemleri ile ilgili evinize, işyerinize veya binanıza; bütçenize en uygun çözümün oluşturulması amacıyla firmamızın satış mühendisleri ücretsiz keşif için davetinizi beklemektedir.