Test, Devreye Alma ve Eğitim

Test, Devreye Alma ve Eğitim

Ücretsiz Keşif Talebi
Tasarım, imalat ve montaj aşamalarından sonraki aşama olan test ve devreye alma aşaması toplam sürecin en önemli ve kritik sürecidir. Çünkü bu aşamadan sonra kurulan sisteme enerji verilerek, sistemi müşteriye çalışır bir şekilde teslim edilir. İşte bu aşamada uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan kadromuz devreye girerek müşterilerimize kusursuz bir sistem teslim ederiz.

Test ve devreye alma sürecinde amacımız sadece projede kurulan sistemi test etmek değil aynı zamanda bilgi birikimimizi kullanarak, bunları müşterimizle ve proje tasarım ekibiyle paylaşıp daha da geliştirerek sistemi daha güvenli ve kullanışlı hale getirir fikirler sunmak, sonrasında sunulan fikirleri uygulamak ve müşterilerimize kusursuza yakın bir sistem teslim etmektir. 

Tamamladığımız tüm projeler, teknik ve idari şartnameler doğrultusunda gerekli testleri yapılarak ve ilgili yönetmeliklere göre kabul işlemleri yerine getirilerek devreye alınmaktadır. Akabinde sistemler son kullanıcılara yani müşteriye resmi olarak teslim edilmektedir.

Teslim sonrası sistemlerin belli bir dönem boyunca işletilmesi doğrudan BALETRON tarafından yapılabildiği gibi, çoğu durumda da, operatörlerin oryantasyonu (uyum sağlaması) süresince konusunda uzman teknik personelimiz müşterinin yanında yer almakta ve her türlü yardımda bulunmaktadır.

Eğitim hizmetlerimiz, kurduğumuz sistemlerin gerçek anlamda yarar sağlaması için en vazgeçilmez unsurlardan biridir. Bu nedenle tüm projelerimizde kullanıcılara ihtiyaç duyulan teknik eğitimler hem teorik hem de uygulamalı olarak mutlaka belli bir plan dâhilinde verilmektedir.

Buna ek olarak, teslim sonrası teknik destek hizmetlerimiz uzman ekiplerimiz ile verilmektedir. Arıza tespit, teşhis ve giderme;  bakım, onarım ve idame çalışmaları ile yazılım ve donanım güncelleme ve benzeri her türlü teknik destek hizmeti, garanti süresince ücretsiz, akabinde de bedeli karşılığında sürekli olarak verilmektedir.