Yangın Algılama ve İhbar

Yangın Algılama ve İhbar

Ücretsiz Keşif Talebi
BALETRON, Yangına karşı can ve mal güvenliği için tüm endüstriyel binalarda, fabrikalarda, üretim tesislerinde, depolarda, plazalarda, ofislerde, alışveriş ve iş merkezlerinde, sanayi tesislerinden evlere kadar ihtiyaç olan her mekânda Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinin keşif, projelendirme, kurulum, montaj ve devreye alma işlemlerini gerçekleştirir. 
Firmamız, her türlü ihtiyaca ve çözüme uygun, değişik tasarım ve büyüklükteki projeleri müşteri tarafından talep edilen işletme senaryosuna ilaven firmamız mühendisleri tarafından tespit edilen risk analizine göre tasarlamakta ve uluslararası kalitesi onaylanmış ürünleri seçerek anahtar teslim çözümlerle uygulamaktadır.
Yangın Alarm Sistemleri, çeşitli algılama dedektörleri ve sensörleri ile yangının başlangıcını algılayarak, en kısa sürede müdahale edilmesini sağlar. Ayrıca daha önce planlanan bina kaçış ve tahliye senaryosuna istinaden; elektriği, asansörleri, yangın çıkış kapılarını, turnikeleri, garaj giriş bariyerlerini ve diğer hidrolik yol/mantar güvenlik bariyerlerini otomasyona bağlı olarak serbest bırakır, hem tehlikenin büyümesini önler, hem de binanın tahliyesini kolaylaştırır.

Firmamız, Yangın İhbar Sistemi çözümlerinde, müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun geniş bir ürün yelpazesi kullanmaktadır. Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerimiz; müşteri ihtiyacı ve bütçesi doğrultusunda; basit ve ekonomik çözümlerden, büyük proje çözümlerine kadar farklı markalarla tasarlanmaktadır ve tasarım aşamasından kullanıcı eğitimine kadar anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Firmamız;  müşterimizin talebi ve çözümün uygunluğuna istinaden; Siemens, Honeywell, Ziton, Cooper ve Apollo markalarını temin ve tesis etmektedir.
   
Yangın Alarm Sistemleri ile ilgili evinize, işyerinize veya binanıza; bütçenize en uygun çözümün oluşturulması amacıyla firmamızın satış mühendisleri ücretsiz keşif için davetinizi beklemektedir.